انواع شخصیت ️مهارت در اتاق فرار | allescape

معروف‌ترین افراد دارای تیپ شخصیتی ENFJ عبارت‌اند از باراک اوباما، اپرا وینفری، جنیفر لارنس و مایا آنجلو. این افراد همچنین دوست دارند به دیگران کمک کنند و در مرکز توجه باشند. آن‌ها دارای ایده‌هایی عالی و یک نظام ارزشی قوی هستند و از دفاع از ارزش‌ها و باورهای خود هیچ هراسی ندارند.

۵. اما خیلی هم وحشت نکنید!

انواع شخصیت ️مهارت در اتاق فرار | allescape

به نظر آرام می‌رسد اما زیر این آرامش و صورت ظاهر با پیچیدگی‌هایی رو به رو است. از برخورد و تضاد اجتناب می‌کند، مشروط بر اینکه ارزشی که به آن اعتقاد دارد زیر پا گذاشته نشود. تیپ INTJ دارای الگوی ذهنی است که تعیین می‌کند در شرایط گوناگون چگونه باید باشد. او پیوسته برای بهبود خود، دیگران و هر چیزی که در پیرامون آنها قرار دارد تلاش می‌کند. نیاز فراوانی به استقلال دارد و فردی به شدت مستقل می‌باشد.

نقاط قوت و ضعف شخصیت ESTJ

او همکاری صمیمی است و اگر به کاری که می کنند اعتقاد داشته باشد، بسیار پر کار است.این تیپ در معرض قوانین بیش از اندازه احساس محدودیت می‌کند و از ساختارهای انعطاف ناپذیر دل خوشی ندارد. او انعطاف پذیر و سازگار است و دوست دارد که با دیگران با همدیگر همکاری داشته باشند. از محیط هایی که در آن تعرض و تضاد میان شخص وجود نداشته باشد استقبال می‌کند و می‌تواند در محیط کار خود لذت و شادابی و مهربانی را وارد کند. تیپISFPکمال طلب است و نیازی به کنترل کردن و رقابت کردن احساس نمی‌کند و ترجیح می‌دهد که در پشت صحنه کار کند. شاید عدم قاطعیتی که او در زندگی دارد باعث ایجاد استرس و کلافگی در این تیپ شود ولی می‌تواند در شرایط اضطراری به خوبی عمل کند.

احساسات زیبا، آشفته و پیچیده هستند و بخش بزرگی از تجربه انسان را تشکیل تخفیف اسکیپ روم می‌دهند. دو نفر ممکن است شرایط مشابهی را پشت سر بگذارند، اما احساس کاملاً متفاوتی از آن شرایط داشته باشند. بعضی‌ها هم سعی می‌کنند احساساتشان را نادیده بگیرند و به آن توجهی نداشته باشند. تمام این موارد نشان می‌دهد آدم‌ها هر کدام روش منحصربه‌فردی برای برخورد با احساستشان دارند. چه از این موضوع آگاه باشند یا نه، احساسات آنها بر تصمیمات و فعالیت‌های روزانه آن‌ها تأثیر می‌گذارد، اما شدت این تأثیر در افراد مختلف متفاوت است.

  • با وجود تمام مهارت‌های اجتماعی، مدیران اجرایی در همدلی با دیگران بد هستند و وقتی صحبت از شریک زندگی آنها به میان می‌آید، تلاش برای بهبود بیشتر از همیشه مهم است.
  • ESTJ ها به همسایگان خود کمک می‌کند، به قوانین پایبند هستند و به مشارکت در رویدادهای جامعه و سازمان ها علاقه دارند.
  • تیپ ISTP فردی ساکت و کنجکاو است که عقب می‌ایستد و تماشا می‌کند.
  • شاید خیلی بیراه نباشد که بگوییم کمتر چیزی به اندازه «نادانی» INTPها را اذیت می‌کند.

زندگی بدون خلاقیت و تغییر فوق العاده خسته کننده است. احتمالا اتاق شما را انبوهی از پروژه های نیمه تمام پر کرده است و نمی توانید از یک شیء سرسری عبور کنید و ده ها روش مختلف برای استفاده از آن برای ایجاد چیزی زیبا و شگفت آور را نبینید. اگر چیزی خلاف ارزش های شما باشد، بعید است آن را تنها به علت درخواست فرد دیگری انجام دهید. هرچه افراد بیشتر به شما زور بگویند یا دستور بدهند، بیشتر احتمال دارد که علیه آن ها کاملا شورش کنید.