بهترین دانگل بلوتوث برای ماشین، کامپیوتر و تلویزیون | asilbekharid

ما در وب‌سایت «بیگ سرچ» محصولات و خدمات مختلف را در دسته‌بندی‌های متفاوت، به‌صورت دقیق بررسی کرده و بهترین آن‌ها را کاملا بی‌طرفانه به شما معرفی می‌کنیم. همچنین، بیگ سرچ ارائه‌کننده راهنمای خرید جامع و تخصصی نیز می‌باشد. می‌توانید از خروجی دیجیتال نوری این دستگاه برای اتصال مستقیم دستگاه به یک نوار صوتی استفاده کنید و اگر می‌خواهید موسیقی را از تلفن خود پخش کنید ، از آن به عنوان گیرنده استفاده کنید.

کاربرد دانگل بلوتوث، ویژگی ها و مزایای استفاده از دانگل

در حال حاضر آخرین نسخه‌ای که از این نرم ‌افزار ارائه‌شده نسخه 5.2 می‌باشد. اما تعداد بسیار زیادی از دانگل هایی که در بازار وجود دارد تنها تا نسخه چهارم پشتیبانی می‌کنند. به ‌همین دلیل شما باید هنگام خرید به این ‌موضوع دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین دانگل بلوتوث را برای خودتان خریداری کنید. دانگل گیرنده و فرستنده وایرلس صدا و موسیقی 2 کاره فرستنده Audio receiver و گیرنده Transmitter بلوتوثی صدا در واقع 2 ابزار در یک دستگاه است که توانایی دریافت صدا و پخش موسیقی و ارسال آن توسط فناوری بی‌سیم بلوتوثی را… این مدل از انواع دانگل بلوتوثی کاملا شبیه به یک فلش مموری طراحی و با انواع گوشی، لپ تاپ، تبلت و … سپس داده‌های دستگاه دیگر را دریافت و به صورت زنده پخش می‌کنند.

بهترین دانگل بلوتوث برای ماشین، کامپیوتر و تلویزیون | asilbekharid این ابزار معمولا دارای یک پورت نری HDMI بوده که به ورودی اچ دی ام آی تلویزیون یا پروژکتور یا مانیتور متصل می شود. سپس برای تامین برق مورد نیاز آن با استفاده از کابل USB شارژر که همراه یا متصل به دستگاه است می توان تغذیه آن را تامین کرد. به این معنا که با به پورت مادگی USB تلویزیون متصل می شود یا به یک شارژر معمولی گوشی همراه و تبلت. در پایان شبکه WI-FI دستگاه خود را روشن و به دنبال نام گیرنده وایرلس می گردیم و به آن متصل می شویم. همچنین برخی از این دستگاه ها دارای گذرواژه یا پسورد هستند تا از اتصال دیگران به تلویزیون جلوگیری شود.

آشنایی با کاربرد انواع بهترین دانگل بلوتوث

دانگل های بلوتوثی می توانند از طریق پورت USB برای تامین برق و کابل AUX برای انتقال صدا به تلویزیون متصل شوند. اگر تلویزیون شما قدیمی است و پورت AUX ندارد می توانید از تبدیل 2 به 1 برای متصل کردن آن به دانگل بلوتوث استفاده کنید. همچنین در صورت عدم وجود و خراب بودن پورت USB می توانید از پاور بانک برای تامین انرژی دانگل استفاده کنید. این قطعه از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به فلش مموری های موجود در بازار می باشد که با پورت های USB و AUX تولید می شود.

  • سپس بدون حضور دست و پاگیر کابل ها می توانید آهنگ های مورد نظر خود را بر روی آن پخش نموده و یا مکالمات خود را انجام دهید.
  • این دستگاه از طریق 3.5 میلی متر به تلویزیون شما متصل می‌شود و همچنین شامل یک حالت گیرنده برای پخش از تلفن به هدفون یا بهترین دانگل بلوتوث برای ضبط پایونیر نوار صدا می‌شود.
  • BTA-409 می‌تواند تا ۳ مگابیت بر ثانیه اطلاعات را از خود انتقال دهد.
  • دانگل بلوتوث ارلدام مدل ET-M40 یکی از مدل های مناسب برای اضافه کردن قابلیت بلوتوث به دستگاه های مجهز به درگاه USB نظیر ضبط ماشین، اسپیکر، باند های بزرگ و سایر موارد این چنینی می باشد.

 خرید دانگل بلوتوث امکان برقراری ارتباط بین گوشی‌های هوشمند شما و تلویزیون، اسپیکر بلوتوثی و سیستم‌های صوتی دیگر را فراهم می‌کند. گاهی اوقات این دستگاه ها داده ها را به صورت خروجی صوتی AUX در اختیار کاربر قرار می دهند. این نوع دانگل بلوتوث aux در انواع شارژی و غیر شارژی طراحی شده اند و می توانند داده ها را از طریق فناوری بلوتوث دریافت کنند.