خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی و درسی با تخفیف% بالا مدابوک مدابوک | ketabko

بخشی از کتاب به عنوان مناظره با دانش آموزان طراحی شده است که در این بخش به سوالات متداول داوطلبان و دانش آموزان پاسخ داده می‌شود. دربرگیرندهٔ تمامی مطالب و مهارت‌هایی است که یک داوطلب کنکور سراسری برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارد. سپس بخش درک مطلب است که به همراه سوالات آن شما را در یادگیری بهتر زبان عربی یاری می کند. هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

دوازدهم انسانی

خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی و درسی با تخفیف% بالا مدابوک مدابوک | ketabko ساختار کتاب دارای درسنامه است اما نه درسنامه‌ای که در ابتدای هر درس از این کتاب عنوان شده باشد. ایستگاه‌هایی با عنوان درس و نکته در کتاب وجود دارند که در این نکات با مفاهیم بسیاری از درس می‌توانید آشنا شوید. پرسش‌های چهارگزینه‌ای بخش اصلی این کتاب می‌باشند که هر یک دارای پاسخ تشریحی و زیر عنوان‌های خاص هستند. تست‌های دسا دومین سطح اهمیت و تست‌های وی آی تی جزء تست‌های پر اهمیت این کتاب می‌باشند. این کتاب دارای درسنامه‌ای روان و ساده است که این ویژگی در کل کتاب قابل درک بوده است. این کتاب شامل 4 درس است که پس از هر درسنامه ، سوالات متنوع قرار میگیرد.

این بخش شامل 4 درسنامه می باشد که در انتهای هر درس سوالات چهارگزینه ای مرتبط با آن قرار دارد. این بخش شامل 6 درسنامه می باشد که در انتهای هر درس سوالات چهارگزینه ای مرتبط با آن قرار دارد. هدف اصلی از تألیف کتاب‌های کار فراهم کردن تمرین بیشتر برای کار در کلاس است و برای هیچکدام از آثار این دسته پاسخنامه لحاظ نشده.

دین و زندگی دوازدهم انسانی

بعد از گذراندن کلاس دوازدهم و قبولی در کنکور، دانش‌آموزان وارد دانشگاه می‌شوند؛ به همین دلیل دانش‌آموزان دوزادهم در کنار کتاب‌های درسی به منابع کمک درسی وکتاب‌ کنکورنیاز اساسی خرید کتاب کمک درسی دوازدهم دارند. خرید کتاب کمک درسی با تخفیف 50% یکی از موضوعاتی میباشد که دانش آموزان همواره به دنبال تخفیف های 50 درصدی هستند که باید بگوئیم همچین موضوعی هیچوقت واقعی نبوده و اتفاق نخواهد افتاد و بیشترین تخفیف ها در سایت های بوک قرار دارد . یکی از ابزاری که در کار یادگیری و آموزش استفاده می شود و میتواند تاثیر زیادی داشته باشد کتاب کمک درسی است. دانش آموزان از طریق کتاب های درسی و آموزش های معلمان خود، اطلاعاتی در زمینه مباحث گوناگون کسب میکنند، اما به دلیل حجم محدود کتاب های درسی و گستردگی نکات و جزئیات مطالب به یک کتاب دیگر که مکمل کتاب درسی باشد نیاز است و کتاب کمک درسی چنین نقشی دارد. این کتاب ها را با عنوان معلم در خانه هم می شناسند چرا که آموزش از مدرسه توسط معلم شروع می شود و توسط این کتاب ها در خانه ادامه پیدا می کند.

  • کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند.
  • به همین دلیل برای بسیاری از کتاب‌ها توضیحات نوشته‌ایم تا با خواندن آن دید بهتری نسبت به کتاب پیدا کنید.
  • سوالات مروری هم برای دوره سریع آزمون های آزمایشی جمع بندی و جامع در پایان نیمسال اول و دوم تعیین شده است.
  • با توجه به این که در سال دوازدهم علاوه بر کنکور باید برای امتحان نهایی هم آمادگی لازم را کسب کنید، نباید فقط به تستی خواندن کفایت کرد.
  • شما می توانید کلیه کتاب های کمک آموزشی خود را در مقاطع پیش دبستانی ، ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، کنکور با بیشترین تخفیف ممکن از سایت عشق کتاب خریداری نمایید.

در بعضی کتب غلط های علمی و نگارشی فراوان پیدا می شود و در بعضی دیگر با حساسیت تمام متن ها نگارش می شوند تا کمترین اشتباه را از لحاظ علمی و نگارشی داشته باشند. درسنامهکتاب فلسفه دوازدهمخیلی کامل است و تمام نکات سخت، با توضیحات دقیق و قابل فهم است. در بخش “ریزه کاری” دقیقا ریزه کاری‌های هر موضوع آورده شده تا بر تمام مسائل احتمالی مسلط شوید. در بخش “سین جیم” تست لابه‌لای درسنامه گذاشته شده تا سبک و سیاق سوالاتکنکوررا ببینید و بعد آن بلافاصله، روش‌های تستی گفته شده است.

خرید از سایت بدون ثبت نام