شستشوی فرش دستباف قالیشویی فرش دستباف قالیشویی ایران مهر | fanbaz

شستشوی فرش دستباف قالیشویی فرش دستباف قالیشویی ایران مهر | fanbaz

در این مرحله می توانید از ترکیب جوش شیرین و مایع ظرفشویی نیز به جای شامپو فرش استفاده نمایید. پس از آخرین مرحله ازشستشوی فرش، فرش های شسته شده به صورت پک کاملا بسته بندی به محل مشتری انتقالداده می شود. خدمات در محل ( بسته به نوع سفارش قالی شویی یا شستشوی مبل ) انجام می شود.

  • به طور معمول فرش ها را پس از بافت و پرداخت و قبل از ارایه برای فروش یک بار میشورند و بعد از آن شما بعنوان استفاده کننده ی این کالا در صورت لزوم میتوانید آن را شست و شو دهید.
  • فرش به عنوان یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز خانه ایرانیان، در طرح‌ها و انواع گوناگونی بافته می‌شود.
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک کسب و کار مجاز از مرکز تجارت و … می باشد.
  • نوع شستشو های مناسب برای هر فرش ارائه شده؛ و شستشوی انتخابی توسط مشتری برای فرش انجام می شود.
  • اولین مرحله از شستشوی فرش‌ها حذف گردوغبار از سطح و بافت آن است.

برای شستن فرش ترک با شامپو فرش یک پارچه تمیز و نرم و یا یک اسفنج را به محلول کف آغشته می کنیم. سپس با حرکات ملایم و آرام در جهت خلاف پرزهای فرش می کشیم. شستشوی فرش با اصول مذهبی در قالیشویی ها نیز انجام می شود. شست و شوی مذهبی به این معناست که فرش باید با آب کرو یا خدمات نظافتی در تهران جاری شسته شود.

ادیب از ساعات ۷ صبح الی ۱۰ شب پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد. خدمات قالیشویی در دو شیفت کاری روز و شب، و خدمات در محل ( منزل یا محل کار) در شیفت روز ارائه می شود. فرش هایی در شیفت دوم جمع آوری شوند؛ سه روز کاری تحویل داده می شوند. ادیب قالیشویی تایید شده از مراجع ذی ربط بوده و منتخب بهترین قالیشویی ، در شش سال متوالی ۹۵ ، ۹۶ ، ۹۷ ، ۹۸ ، ۹۹ و ۱۴۰۰ بوده است. فرشتان را در نور آفتاب قرار ندهید و آویزان نکنید زیرا این کارها سبب آسیب به بافت فرش می شود. برای شستشوی فرش درجه حرارت آب باید متوسط باشد واز آب ولرم استفاده نمایید.

بهترین روش شستشوی فرش ماشینی در منزل

این در حالی است که فرش های دستباف پروسه ی شست و شو و خشک شدن سخت تری را دارا می باشند. ما در این مقاله تلاش کردیم تا نکاتی کاربردی در زمینه مراقبت و نگهداری فرش ترک بعد از قالیشویی و شست و شوی آن در منزل را در اختیار شما قرار دهیم تا شما عزیزان با مطالعه مطالب آن در صورت نیاز اطلاعات مفید و کاربردی در دست داشته باشید. شما با رعایت این نکات بتوانید از فرش ترک خود مراقبت بهتری به عمل آورید و عمر فرش ترک خود را افزایش دهید. مهم ترین موضوع مراقبت و نگه داری فرش ترک بعد از قالیشویی است که دوام و ماندگاری فرش ترک شما را افزایش می دهد.

خشکشویی فرش دستبافت و ماشینی در محل