پله دوبلکس مدرن پله نوربخش پله دوبلکس مدرن | elitarchgroup

پله های چوبی U دو مسیر و شمشیری (غالباً با طول متفاوت) دارند که به موازات هم قرار گرفته و در قسمت پاگرد u شکل به هم متصل می شوند. پاگرد در این مدل پله چوبی نیز ممکن است به شکل مربع که به چند کف پله تقسیم شود تا طول شمشیری مستقیم را کاهش دهد در نتیجه زاویه کلی پله چوبی U شکل را کاهش می دهد. برای دسترسی به قیمت مشخص از پله فلزی دوبلکس مدرن می‌توانید با انتخاب مدل موردنظر خود، نسبت به استعلام قیمت دقیق از مجموعه باغی نو اقدام نمایید.

همین ورقه های فرم گرفته به این فضا کمک کرده اند که شخصیتی مطابق با کاربری آن داشته باشد. نکته جالب دیگری که باید به آن توجه کرد این است که یکی از کف پله های چوبی ادامه پیدا کرده است و تبدیل به کانتر و میز کار شده است. جرات و جسارت زیادی در این راه پله مدرن به واسطه ترکیب متریال ها دیده می شود. به تردید پله معلق چوبی یکی از خاص ترین ها در میان تمام پله های آماده یا پیش ساخته است که در بسیاری از ویلاهای دوبلکس و ساختمان های مدرن لاکچری محبوب است.

توضیحات محصول

پله دوبلکس مدرن پله نوربخش پله دوبلکس مدرن | elitarchgroup

فرم پذیری و جلوه بی نظیر طرح های طبیعی روی چوب به ساخت یک محصول بسیار زیبا و شاید اثری هنری که تلفیقی از هنر مدرن و کلاسیک را یکجا جمع طراحی باغ تالار کرده می انجامد. پله گرد چوبی به ساختمان شما کلاس بالاتری می دهد و کانون اصلی در طراحی دکوراسیون شما خواهد شد. پله معلق شیشه ای از شاسی فولادی پنهان (یا اکسپوز) با کف پله شیشه ای ساخته شده از 3 لایه لمینت سکوریت درجه یک ساخته شده است .

  • قبول دارم که این راه پله ممکن است شما را گیج کند، اما این حق را هم به من بدهید که نتوانم از جذابیت و گیرایی آن دل بکنم.
  • در این بین از قیمت درب ویلایی مدرن نیز اطلاع پیدا کرده و سعی کنید بخش‌های مختلف منزل را با یکدیگر هماهنگ کنید.
  • مثلا در دیوارهایی که خالی است می شود شلف هایی را به صورت پله وار کنار هم چید و هم از جذابیت ظاهری پله ها استفاده کرد و هم بتوان روی آن ها را با دکوری های زیبا پر کرد.
  • راه پله حیاط ویلایی و راه پله ویلای دوبلکس را معمولا به صورت پله‌هایی با ارتفاع کم می‌سازند و در ساخت آن هم می‌توان از فلز به تنهایی استفاده کرد و هم برای ایجاد زیبایی بیشتر آن را با چوب ترکیب و تزیین می‌نمایند.

در طراحی راه پله‌ های مدرن به شکل مستقیم، نیاز به فضای بیشتری نسبت به زمان استفاده از سبک طراحی راه پله‌ های مارپیچ وجود دارد. اما طی سال های اخیر، با تغییر نگرش طراحی به دکوراسیون داخلی، کاهش ابعاد فضای داخلی منازل مسکونی، رواج آپارتمان نشینی، ساخت مکرر خانه های دوبلکسی و استفاده از پله به هر شکل در طراحی فضای داخلی، علاقه به تزیین راه پله و ساخت آن با متریال های جذاب بیشتر و بیشتر شده است. مکانیزیم این پله به گونه ای است که توسط یک شاسی فولادی بخه صورت دوبل ، تمام cnc یک طرفه به صورت اکسپوز دارد که توسط چوب کاور میگردد.این پله ها زیبایی خاص و منحصر به فردی به محیط شما میدهد، و به گونه ای نصب شده اند که گویا معلق هستند.

نردبان تاشو راد استار 20 پله 4 تکه کد 1216